41687381_2162527490702349_3170103223600021504_n

W swoich działaniach wykorzystuję instalację, wideo oraz fotografię. Podejmuję problemy typowe dla ponowoczesności: relacje natury i kultury, opresyjność kultury popularnej, lansującej wieczną młodość i fizyczne piękno, wyparcie śmierci ze świadomości współczesnego człowieka, strach przed okolicznościami umierania. Ważny jest dla mnie zarówno wymiar artystyczny, jak i społeczny tworzonych projektów.
(ur 1985, Ustroń, Poland)
Doktorantka na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu (wcześniej przez dwa lata doktorantka na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie). Absolwentka UA w Poznaniu (dyplom na wydziale Komunikacji Multimedialnej, aneks na wydziale Rzeźby i Działań Przestrzennych) oraz inżynierka informatyki.

Od kilku lat właścicielka studia graficznego Studia Bakłażan specjalizującego się w projektowaniu identyfikacji wizualnej.

Redaktorka naczelna magazynu artystyczno-naukowego Woof Woof Arf Arf i kuratorka wystaw. Stypendystka (jako doktorantka) Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Z zamiłowaniem zajmuje się szeroko pojętym ruchem traktowanym jako radość z posiadania ciała. Regularnie praktykuje Movement, Jogę oraz Kettlebells.

Pracowała jako mentorka w projekcie Link do Przyszłości dla Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego finansowanego ze środków Microsoftu, który ma na celu wspieranie młodych ludzi z małych miejscowości w planowaniu ich przyszłości zawodowej w sposób szeroki i nieszablonowy, uwzględniając rozwój społeczeństwa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy.